Корисні властивості води

874
Корисні властивості води

Споживання достатньої кількості чистої води скорочує ризик розвитку деяких видів раку: товстої кишки, грудей, сечового міхура і нирок. Якщо пити воду до їжі, це сприяє зниженню ваги і допомагає його контролювати, так як вода допомагає травленню і знижує апетит.

Вода змащує суглоби і м'язи, знижує запалення, допомагає відновленню після травм і зменшує ризик таких фізичних травм, як розтягнення і розриви. Також вода покращує роботу мозку. Зневоднення навіть на 2% може привести до серйозної втрати пам'яті.

Розуміючи, скільки користі можна отримати від води, але побоюючись забруднюючих речовин, споживач встає перед дилемою, де знайти «досконалу воду». Деякі лікарі, які піклуються про тип води, яку п'ють їх пацієнти, зазвичай рекомендують дистильовану воду або воду зворотного осмосу, вважаючи, що чим чистіше, тим краще. Інші рекомендують воду з природних джерел або спеціальну воду в пляшках. Однак у всіх цих типів води є свої недоліки і жоден з них не є оптимальними варіантом.

Унікальні корисні якості

Багато лікарів згодні, що основним аспектом міцного здоров'я і правильного харчування є гідратація організму чистою водою. Як відомо, вода - це сутність усього життя на Землі, і достатня гідратація необхідна для роботи всіх форм життя.

Режим споживання води

Режим споживання води був розроблений після декількох років досліджень явища гідратації, в тому числі оптимальної кількості споживаної води та розкладу споживання. Режим полягає в споживанні приблизно 300 г води відразу після пробудження, а потім за 30 хвилин до кожного прийому їжі (на противагу споживання води з їжею). Також необхідно випивати ще 1-2 300-грамових порцій води між сніданком і обідом і між обідом і вечерею.

Останню порцію води необхідно випивати приблизно через 2 години після останнього прийому їжі. Вибір температури води (тобто або кімнатна, або холодна) залишається за кожною людиною.